У Кам'янському жильці не дають встановити лічильник на будинок: у відповідь їм перекрили газ

Мешканці будинку влаштували цілодобове чергування.

У Кам'янському Дніпропетровської області мешканці бастують проти встановлення загальнобудинкового лічильника газу з наметами та прапорами, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Мешканці вийшли на цілодобове чергування, викликали поліцію та надзвичайників. У відповідь газовики відключили газ. Майже тиждень люди живуть без нього, але не здаються.

Погрітися та перекусити люди тепер прямують у намет надзвичайників, де можна готувати на буржуйці.

Люди кажуть: встановлювати лічильник тиждень тому газівники приїхали без попередження. Газівникам пояснювали, що встановлювати дозволять лише індивідуальні лічильники газу, та ті робіт не припинили.

Машину газівників люди заблокували. Ще й начепили на неї траурний вінок. А щоб ті не приїхали знову, уся п'ятиповерхівка долучилася до цілодобового чергування. У відповідь газівники перекрили вентиль усьому будинку.

ВідеоУ Кам'янському мешканці 5-поверхівки протестують проти загальнобудинкового лічильника газу

Але жителі не здалися: в кого є пароварки та електроплити, відтепер готують їжу на весь під'їзд.

Газівники кажуть, закон зобов'язує обладнати будинки лічильниками до кінця цього року. Індивідуальні нібито проектом не передбачені.

Однак зрештою кошти, виділені на загальний лічильник, газівники обіцяють перенаправити на встановлення індивідуальних. Мешканцям треба зібрати решту суми. Доки йдуть підрахунки, війну призупиняють. Але газу не дають.

Нагадаємо, проблеми з загальнобудинковими лічильниками виникають по всій країні. У Житомирі після встановлення таких лічильників суми в платіжках збільшились у кілька разів – з газовим монополістом воює і мерія, і мешканці.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко

Залиште свій коментар