У Камеруні український моряк помер на судні, не дочекавшись зарплати

МЗС вирішує питання про повернення тіла в Україну. Судно протягом тривалого часу перебуває під арештом через борги хорватської компанії, яка розорилася.

Громадянин України помер 19 вересня на борту судна Swift Split (судновласник - компанія Split Ship Management Ltd. (Хорватія), прапор Панами) біля берегів Камеруну. Про це на брифінгу повідомив прес-секретар МЗС Олександр Дикусаров.

Тіло загиблого виявили члени екіпажу в каюті. Причини раптового погіршення здоров'я українця невідомі.

МЗС вирішує питання про повернення тіла в Україну. Зі слів Дикусарова, судно протягом тривалого часу перебуває під арештом через борги хорватської компанії, яка розорилася.

На борту всього було 2 громадяни України. Дикусаров зазначив, що в грудні 2010 року МЗС зверталося до цих українців із закликом, незважаючи на заборгованість із зарплати, повернутися до України й вирішувати питання в судовому порядку, однак вони відмовилися це зробити.

За словами Дикусарова, МЗС зверталося за роз'ясненнями до влади Хорватії, однак Хорватія заявила, що не може впливати на процес, оскільки судно належить приватній компанії й плаває під прапором іншої країни.

Дикусаров також запевнив, що Україна надасть максимум сприяння в прискоренні процесу виконання зобов'язань хорватської компанії перед українськими громадянами.

Читайте також:

Біля Сінгапура затонуло судно з українським екіпажем

Французькі військові моряки відбили у піратів судно з українцями

У США загинув український моряк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: