У Карпатах через негоду зникло популярне серед туристів озеро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Озеро утворилося 2008 року так само під час повені.

У Верховині Івано-Франківської області внаслідок зсувів ґрунту зникло озеро Криве, яке було популярним серед туристів.

Про це на своїй сторінці у Facebook 23 червня повідомила місцева мешканка, екоактивістка Яніна Лучейко.

"Сьогодні у Верховині, присілок Кривець, сталося 3 зсуви. Один зсув повністю перегородив дорогу в присілок. Люди залишилися відрізаними. Зсув пройшов недалеко від житлової хати. Зникло невелике карпатське озеро Криве. Два зсуви відбулися навколо озера, природну дамбу знесло і все понесло у Чорний Черемош... Цікаво, що це озеро утворилося у 2008 році так само під час повені. Тоді зсув перекрив потік, даючи життя новій природній локації", - написала Яніна.

Вона також зазначила, що вода забрала з берегів карпатських річок все сміття. "Черемош і його притоки начисто змили все, що люди так довго накопичували. Все сміття незабаром опиниться в морі і хто знає, може люди, відпочиваючи на пляжі, зможуть впізнати свої речі... У цьому році Карпатам буде потрібна надзвичайна допомога", - додала екоактивістка.

Сьогодні у Верховині, присілок Кривець, сталося 3 зсуви. Один зсув повністю перегородив дорогу в присілок. Люди...

Опубліковано Yanina Lucheyko Вівторок, 23 червня 2020 р.

Раніше повідомлялося, що інтенсивні опади протягом 22-23 червня призвели до ускладнення паводкової обстановки у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях. Там залишаються підтопленими 187 населених пунктів та майже 5 тисяч будинків, евакуйовано – 389 осіб, з них 76 дітей (Івано-Франківська – 285, Чернівецька – 101, з них 27 дітей.

Нагадаємо, що 23 червня паводок на Буковині пошкодив газорозподільчі підземні й надземні газопроводи. Без блакитного палива залишилися декілька сіл, а газопостачання Чернівців опинилося під загрозою.

Відео Руйнівна стихія: понад півсотні сіл на Західній Україні затоплені

На Західній Україні вже понад півсотні затоплених сіл. І це не межа. Адже зливи не припиняться щонайменше до завтра. Гірські річки, які розлилися бурхливими потоками, зривають дамби, руйнують мости, заливають дороги. У курортному місті Яремче земля буквально пішла з-під ніг родини - маленька дитина ледве встигла вскочити на твердий ґрунт. Поплив Буковель. На Буковині оголосили червоний рівень небезпеки - там сьогодні рівень води у річці Прут має перевищити критичну позначку.

Руйнівна стихія: понад півсотні сіл на Західній Україні затоплені

Залиште свій коментар

Вибір редакції