Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Карпатах через зливи може затопити поля, дороги та прикордонні об’єкти

У Карпатах через зливи може затопити поля, дороги та прикордонні об’єкти

Рятувальники кажуть, що рівень води може сильно піднятися.

У вівторок, 23 червня, в Карпатах та на Прикарпатті очікуються сильні дощі. Рятувальники попереджають про те, що вода у річках підніметься. Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Зазначається, що у звязку з вiдновленням значних та сильних опадiв, 23-24 червня гiрськiй частинi басейну рiчки Прут та в басейнi рiчки Сiрет на спадi попередньої очiкується формування наступної хвилі дощового паводку з пiдйомами рiвнiв води на 1,0 - 2,0 метра.

У мiсцях випадiння сильних опадiв можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку, в гiрських районах iснує загроза сходу селiв. Очікується вихiд води на заплаву та початкове затоплення сільськогосподарських угiдь Сторожинецького, Путильського, Вижницького та Глибоцького районiв.

Крім того, 23 червня на річках Карпатського регіону (басейни річок Уж, Латориця, Тиса, Прут, Сірет, Дністер), р. Вишня (басейн Сяну) та притоках Дністра у Тернопільській і Хмельницькій областях, продовжаться підйоми рівнів води на 0,5-1,5 метра, на окремих ділянках річок Прута та Дністра - до 2,0 - 2,5 метра над поточними відмітками.

Рятувальники зазначають, що під час сильних злив залишається ймовірність формування значного місцевого і схилового стоку, в гірських районах утворення локальних селевих потоків, що може мати негативні наслідки.

На окремих ділянках річок басейнів Дністра, Прута, у нижніх течіях Боржави, Старої, Латориці, Ужа можливий вихiд води на заплаву та досягнення відміток початкового затоплення сільгоспугідь, окремих прирiчкових госпоб'єктiв, автодоріг місцевого значення; у Чернівецькій області можливе затоплення об'єктів прикордонної служби.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Карпатах через негоду загинуло троє осіб. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції