Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Карпатах під час роуп-джампінгу обірвався трос - двоє людей упали на землю

Нині постраждалі перебувають у лікарні.

На території "Буковелю" в Карпатах на Івано-Франківщині під час роуп-джампінгу (екстремальний стрибок з висоти униз з допомогою страхових альпіністських канатів) обірвалася головна мотузка - 21-річна дівчина та 26-річний хлопець із Львівщини полетіли вниз на пішохідну доріжку.

Постраждалих із численними травмами терміново доправили до лікарні в Яремчі. Випадок стався увечері в суботу, 17 серпня. Про це повідомляє "Галицький кореспондент".

Дівчину залишили в лікарні в Яремче, а хлопця перевезли до реанімації в Івано-Франківську. Стан обох стабільний, загроз життю немає.

Прессекретарка "Буковелю" Оксана Островська зазначила, що екстремальна розвага "Маятник" належить не курорту, а підприємцеві, який повідомляв про сертифікований товар і проводив тестування. Тепер на території курорту проведуть перевірку усіх екстремальних розваг.

"Дуже прикро, що на території ТК "Буковель" стався неприпустимий випадок, в якому постраждали люди. Курорт надав підприємцю ділянку для ведення діяльності, тому фактично не несе відповідальність за роботу підприємця. Та все ж, нещасний випадок стався саме у ТК "Буковель", тому курорт вирішив тимчасово припинити роботу екстремального атракціону, на якому стався нещасний випадок та ми ініціюємо перевірку усіх наявних на курорті екстримальних розваг, щоб жодна людина більше не постраждала", – сказала Островська.

Представники екстремального атракціону повідомили, що трос, який обірвався, має сертифікат від виробника і був нещодавно встановлений та протестований. Тож тепер чекають на експертизу. Справу розслідують правоохоронні органи.

Відео Пахлава медова: ТСН проінспектувала водні атракціони на рівень безпеки

Популярний водний атракціон "банан" може бути шкідливим для вашого здоров'я. Інспекція ТСН показала: ті, хто катають відпочивальників із вітерцем, не інструктують їх, а самі не знають правил безпеки. Утім, наші журналісти все ж знайшли інструкцію. Це лікнеп для пляжників "Пахлава медова" - останній сюжет циклу.  

Пахлава медова: ТСН проінспектувала водні атракціони на рівень безпеки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції