Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Карпатах рятувальники знайшли тіло загиблого туриста

За попередньою інформацією, чоловік помер від серцевого нападу.

У Карпатах в Івано-Франківській області рятувальники знайшли тіло загиблого туриста з Ужгорода. За попередньою інформацією, 34-річний чоловік помер від серцевого нападу.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Загиблий був у групі з трьох туристів, які 17 березня здійснювали сходження на гору Піп Іван з боку міста Рахів Закарпатської області та заблукали. Того ж дня рятувальники знайшли одного з заблукалих туристів, який розповів, що їхня група розділилася і один з чоловіків загинув - це сталося орієнтовно між полониною Гропа та горою Вихід.

Третій турист, 30-річний мешканець Тернополя, самостійно зійшов до урочища Погорілець та зупинився в місцевих жителів.

Для пошуків загиблого туриста було залучено 13 рятувальників та три одиниці техніки. 20 березня його тіло знайшли між полониною Гропа  та горою Вихід. Вживаються заходи щодо транспортування тіла до підніжжя гори Погорілець Верховинського району.

Нагадаємо, прикарпатські рятувальники за 11 березня знайшли 13 туристів, які загубилися в горах. Більшість - група мандрівників зі Львова. У горах вони блукали понад 5 годин. Ще один врятований - 28-річний киянин - загубився на п'ять днів. 

Відео"Якщо не буду йти, я помру": заблукалий у Карпатах киянин розповів про пережите

27-річний киянин вирушив на гору Піп Іван і заблукав. Родичі забили на сполох на третю добу, бо чоловік уже мав повернутися додому. Коло пошуків вдалося зменшити завдяки речам, які мандрівник розкидав дорогою. Знайшли його у геть дикій місцині, куди туристам взагалі заборонено ходити.

"Якщо не буду йти, я помру": заблукалий у Карпатах киянин розповів про пережите

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції