Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Карпатах врятували п'ятьох заблукалих туристів з Києва

Стан відпочивальників задовільний.

В Івано-Франківській області рятувальники допомогли заблукалим у горах туристам з Києва.

Про це повідомляє обласне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

28 квітня о 17:20 Служба порятунку отримала повідомлення про те, що поблизу гори Сивуля відпочивальники, проходячи туристичним маршрутом, через високі снігові замети втратили орієнтування. П'ятеро туристів втомилися і попросили про допомогу.

На пошуки заблукалих киян відправилися п'ять рятувальників Осмолодського пошуково-рятувального відділення. Туристичну групу знайшли о 23:17, а о 2:10 звели їх на пункт постійної дислокації в селі Осмолода.  

Стан туристів задовільний.

Нагадаємо, 22 квітня о 13:50  до гірських рятувальників надійшло повідомлення, що в районі гори Вухатий Камінь, поблизу села Дземброня Верховинського району Івано-Франківщини, втратили орієнтування двоє туристів. Попередньо – це мешканці Києва. Рятувальники вирушили на пошуки, але за три години туристи самостійно зійшли на полонину Смотрич.

Відео Троє рятувальників обморозились під час пошуково-рятувальної операції у Карпатах

У двох з них ушкодження обличчя та рук. Вони у лікарні. У ще одного незначні обмороження руки, від шпиталізації він відмовився. Напередодні саме ці рятувальники спустили з гори чотирьох туристів. Їхня група потрапила у заметіль під час підйому на вершину ще в п'ятницю. 

Троє рятувальників обморозились під час пошуково-рятувальної операції у Карпатах

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції