У Катеринчука є чотири варіанти для перемоги Тимошенко

НУ-НСівець заявив, що знає, як Тимошенко може отримати більше голосів, ніж Янукович. Але таємниці не розкрив.

Народний депутат від НУ-НС Микола Катеринчук заявив, що є як мінімум чотири варіанти, які можуть зробити Юлію Тимошенко преможцем другого туру виборів президента.

"Яку стратегію оберуть юристи Юлії Тимошенко, мені поки складно судити, але, на мій погляд, є як мінімум чотири варіанти, які можуть привести до того, що вона опиниться попереду за кількістю голосів", - сказав він.

Водночас він відмовився перераховувати ці варіанти.

"Я про це не говоритиму, тому що це елементи стратегії, а я зацікавлений в її реалізації. Якщо будуть які-небудь звернення до мене із цього приводу, то я готовий проконсультувати, але поки таких звернень не було", - сказав Катеринчук.

Він також відзначив, що згідно з прийнятими змінами в закон про вибори президента, рішення дільничних виборчих комісій повинні бути ухвалені протягом 24 годин.

Після цього наступає термін оскарження рішень окружних комісій, на це дається п'ять днів.

"Отже оскарження результатів на місцях вже можна починати. Що стосується Вищого адмінсуду, то хоча в законі і написано, що рішення цього суду є остаточним і оскарженню не підлягає, є один нюанс.

У Верховного суду є право у зв'язку з винятковими обставинами, які не були вивчені в судах попередніх інстанцій або були вивчені недостатньо повно, узяти справу в свої руки.

І вже Верховний суд може поставити остаточну крапку в цьому питанні, стати тією самою останньою інстанцією", - сказав нардеп.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вирішила не визнавати перемогу лідера Партії регіонів Віктора Януковича на виборах президента.

Як повідомлялося, ЦВК опрацювала вже 99,99% протоколів: за Януковича проголосували 48,95% виборців, за Юлію Тимошенко – 45,47%

 Читайте також:

Оброблено 99,99% бюлетенів: Янукович збільшив відрив

Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича

У БЮТ порадили Януковичу залишити Тимошенко прем'єром
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: