У Кенії пропало українське риболовецьке судно

Після тимчасової реєстрації у порту Момбаса в Кенії, з українським судном "Денеб" був втрачений зв'язок.

У Кенії був втрачений зв'язок із українським риболовецьким судном "Денеб", яке в останній раз було відмічено в порту Момбаса. Посол України в Кенії Володимир Бутяги звернувся до керівництва кенійської Морської адміністрації по допомогу в пошуках.

Як повідомив український судновласник, державне підприємство "Атлантика", зв'язок з риболовецьким судном пропав після тимчасової реєстрації в порту Момбаса.

Крім того, в ході зустрічі українського дипломата з генеральним директором Морської адміністрації Кенії Ненсі Карігіту у четвер в Момбасі обговорювалося питання збільшення вантажоперевезень між Україною і Кенією.

Посол висловився за необхідність співпраці між портами України і Кенії, зокрема між державним торговим портом Миколаїв і кенійським портом Момбаса.

У свою чергу, керівник Морської адміністрації Кенії запропонувала підписати Меморандум про співпрацю між Україною і Кенією в морській сфері.

"Такий меморандум буде передбачати, зокрема, стажування кенійських фахівців в українських портах і українських - в Кенії", - зазначено в повідомленні.

Сторони також обмінялися думками щодо ефективних шляхів протидії морському піратству. Гендиректору Морської адміністрації було передано проект Всеохоплюючої конвенції з боротьби з актами піратства на морі.

Читайте також:

У Нігерії з грецького корабля викрали капітана-українця

Захоплене піратами судно з українцями везуть до Сомалі

Пірати захопили судно з українцями біля Сейшельських островів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: