У Керченській протоці виявлена нафтова пляма понад 2 км

Розмір плями становить понад 2 км в довжину та 0,5 км в ширину. Джерело забруднення не встановлено.

У Керченській протоці виявлена нафтова пляма розміром понад 2 км в довжину.

Близько 11:00 4-го червня у південній частині Керченської протоки, в районі 471-ї якірної зупинки, командою теплоходу "Амур" було виявлене поверхневе нафтове забруднення моря.

Розмір плями становить понад 2 км в довжину та 0,5 км в ширину. Джерело забруднення не встановлено, повідомляє прес-служба МНС.

Фахівцями Азово-Чорноморської екологічної інспекції та представниками загону морської охорони Державної прикордонної служби здійснений вихід на катері в район виявлення плями та відібрані проби морської води для проведення лабораторних досліджень. Зранку 5-го червня Керченськими торгівельним та рибним портами розпочнуться роботи з ліквідації забруднення акваторії моря.

Нагадаємо, 11 листопада 2007 року шторм спричинив корабельні аварії в Азовському і Чорному морях. Зокрема, з російського танкера ”Волгонефть-139”, що розламався, в море вилилося більш як 1,2 тис. тонн мазуту. Крім того, в море із затонулих суховантажів потрапила сірка.

Екологи назвали наслідки шторму катастрофічними.

Після аварії суден у Ленінському районі Криму і на острові Коса Тузла було зібрано більше 4 тис. тонн мазутово-піщаної суміші, її вивезли на територію Керченського порту.

У травні 2008 року фахівці МНС під час проведення моніторингу стану прибережної зони виявили забруднення нафтопродуктами острова Коса Тузла.

Читайте також:

Нафта досі загрожує Керчі

Екологи б'ють на сполох

Друга поспіль аварія танкера біля узбережжя Криму

На Тузлі новий викид нафтопродуктів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: