У Керченський міст врізався плавучий кран, пошкодивши автодорожню частину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На заміну щогли освітлення та бар'єрного огородження необхідно шість-вісім годин.

Уранці 8 вересня на автодорожню частину Керченського мосту наштовхнувся плавучий кран, пошкодивши бар'єрну огорожу та щоглу освітлення транспортного переходу.

Про це повідомляє прес-служба оператора моста – російське управління доріг "Тамань", передає “Крим.Реалії”.

"Уранці в суботу, 8 вересня, в акваторії Керченської протоки зірвало з якоря плавкран, що перебував на якірній стоянці на віддаленні від траси в зв'язку зі штормовим попередженням. О 6.20, незважаючи на спроби екіпажу взяти судно під контроль і зупинити рух, його прибило до опори 227 автодорожньої частини моста (це 154 км траси А-290, ділянка між островом Тузла і фарватером)", – йдеться в повідомленні.

Стрілою плавучого крана пошкоджена одна щогла освітлення, погнуті кілька метрів бар'єрного огородження моста.

За попередньою оцінкою, на заміну щогли освітлення та бар'єрного огородження необхідно не більше шести-восьми годин. Однак експлуатаційна служба зможе розпочати ці роботи після того, як буде повністю завершена діагностика і знято штормове попередження.

У зв'язку з посиленням вітру в Керченській протоці на трасі А-290 по Керченському мосту діє обмеження швидкості до 40 км/год, рух лівою смугою траси на ділянці між островом Тузла і фарватером в напрямку Керчі тимчасово обмежено для ліквідації пошкоджень внаслідок інциденту.

Нагадаємо, посли ЄС схвалили санкції проти причетних до будівництва Керченського мосту

ВідеоРосіяни в Криму відкрили наполовину готовий Керченський міст

Відсьогодні їхати з Росії до окупованого півострова можна наразі лише на легковиках. Вантажівки змушені почекати, поки російські фахівці дадуть висновок, що це безпечно для самої споруди. Відкриття наполовину готової переправи жваво коментують в Україні та Євросоюзі.

Росіяни в Криму відкрили наполовину готовий Керченський міст

Залиште свій коментар

Вибір редакції