У Керченській протоці затонув катер з українцями

Тікаючи від переслідувань прикордонників у Керченські протоці, перекинувся і затонув катер з чотирма українцями. Всіх вдалося врятувати.

У понеділок, 18 квітня, у Керченській протоці під час спроби сховатися від переслідувань прикордонників перекинувся і затонув катер з чотирма громадянами України, всі вони врятовані.

Український прикордонний катер о 17:15 виявив 3 маломірні плавзасоби, що рухалися із Чорного моря убік Азовського, вирішив зупинити їх й оглянути.

О 17:50 два катери взяли напрямок на Камиш-Бурунську бухту, а третій продовжив рух у напрямку Азовського моря.

"Після подачі прикордонниками сигналу про зупинку для проведення огляду переслідуваний катер збільшив швидкість і намагався відірватися від переслідування", - сказано в повідомленні.

До операції з перехоплення підключилися ще 2 катери - морської охорони прикордонної служби України й берегової охорони Федеральної служби безпеки Росії, які в цей час несли на вході в Азовське море спільну службу з перевірки прикордонного режиму.

При зближенні з прикордонними катерами, які рухалися назустріч, переслідуваний плавзасіб о 18:35 зробив небезпечний маневр і затонув.

"На борту цього катера перебувало чотири людини, які були врятовані українським екіпажем й одержали першу допомогу", - сказано в повідомленні.

Затонулий катер о 23:50 піднятий спільними діями українського й російського екіпажів і переданий українській стороні.

При огляді двох інших плавзасобів, які направилися в Камиш-Бурунську бухту, порушень не виявлено.

Проводиться перевірка обставин інциденту.

Читайте також:

Україна і РФ майже поділили Керченську протоку, власність СРСР - ні

Київ поступився Москві і дозволив забрати половину Азова

Україна та Росія побудують міст через Керченську протоку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: