У Керчі відрізали від електрики порт, завод і гуртожитки

Через борги за електроенергію у Керчі вимкнули рубильники на лініях, що живлять судоремонтний завод, порт ЗАТ "Камиш-Бурун" і гуртожитки КП "Войковець".

У Керчі від електропостачання за борги відключені порт, судоремонтний завод і житлові масиви.

Як передає Керченський міський портал, відключення сталося 28 березня о 10-й годині ранку. Вимкнено рубильники на лініях, що живлять судоремонтний завод, порт ЗАТ "Камиш-Бурун" і гуртожитки КП "Войковець".

За інформацією керівника Керченського РЕС Олександра Забеліна, борги і СРЗ і порту тільки за березень становили більш як 1 млн. грн. КП "Войковець" заборгувало енергетикам за березень і лютий понад 170 тис. грн, загальний борг - 1,3 млн грн. При цьому в рахунок сплати за березень не надійшло жодної копійки.

За інформацією енергетиків, ці підприємства неодноразово попереджалися про крайні заходи, до яких вдадуться у разі несплати. КП "Войковець" перебуває в постійних боржниках РЕСу – з цієї причини жителі піддаються "знеструмленню" кожного місяця.

"Підприємство не поспішає переводити житловий фонд на обслуговування КРЕСу – за минулий рік енергетики підписали договори тільки з одним двоповерховим будинком, тоді як узаконити відносини необхідно з 1 тис. абонентів", - повідомляє портал.

Разом з тим оплату за електроенергію керченським СРЗ узято на контроль профільним міністерством в Києві, і о 12-й годині електроенергію було подано на завод по одній живлячій лінії для підтримки енергозабезпечення доків.

Читайте також:

В Україні знову підвищено тарифи на електроенергію

Газ для українців подорожчає вже в квітні

Влада підняла вартість електроенергії для українців на третину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: