Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У керівника "РИА Новости Украина" під час обшуку знайшли зброю та 200 тисяч доларів

Обшук відбувався санкціоновано.

Під час обшуку у керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського було знайдено пістолет, 200 тисяч доларів США та договір із російським пропагандистським ЗМІ.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Слідчі дії СБУ проводилися під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим і були повністю санкціоновані. Протягом обшуку у банківській скринці було знайдено предмет, схожий на пістолет "Браунінг 1906", 200 тисяч доларів США та прямий трудовий договір з МІА "Россия сегодня".

Нагадаємо, керівник філії пропагандистського агентства "РИА Новости Украина" був затриманий співробітниками СБУ 15 травня. Після обшуків у редакції йому закидають підривну інформаційну діяльність та антиукраїнську пропаганду в інтересах Росії. 

ВідеоТисячі євро на місяць і відсутність реєстрації агентства: СБУ розповіла деталі у справі Вишинського

15-го травня СБУ повідомила, що розкрила цілу мережу підконтрольних Москві медіа-структур і має докази добре проплачених Росією інформаційних атак із боку агентства "РИА Новости Украина". Суд заарештував Вишинського на два місяці: без права внесення застави. У Москві заговорили про наступ на свободу слова, а ОБСЄ і "Репортери без кордонів" висловили тривогу.

Тисячі євро на місяць і відсутність реєстрації агентства: СБУ розповіла деталі у справі Вишинського

Так, за даними Служби безпеки, російський журналіст навесні 2014 року відвідав окупований Крим, після чого готував статті з виправданням анексії. Він готував матеріали про підтримку терористичних "Л/ДНР". При цьому фінансування на таку діяльність, за даними слідства, надходило через Сербію із Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції