Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кирилівці відпочивальники зависли на 60-метровій гойдалці, яка раптово зупинилася

Два десятки людей опинились на висоті 9-го поверху.

У курортній Кирилівці відвідувачі атракціону протягом години висіли на 25-метровій висоті. Усі вони влізли покататися на ланцюгову гойдалку, крісла піднялися на 60 метрів, а коли вже спускалися, гойдалка раптово зупинилась, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як стало відомо пізніше, так під час сильного вітру спрацювала система захисту атракціону. Його працівники розгубилися, бо таке трапилось уперше. Вони цілу годину думали, як спустити людей, і врешті це вдалося. Врятованих відвідувачів на землі зустрічали оплесками, а гойдалку зачинили – на неї очікує експертиза.

Відео У Кирилівці відвідувачі атракціону протягом години висіли на 25-метровій висоті

Усі вони вилізли покататися на гойдалку. Крісла піднялися на 60 метрів, а коли вже спускалися, гойдалка раптово зупинилась. Два десятки людей опинились на висоті 9 поверху. Як стало відомо пізніше, так під час сильного вітру спрацювала система захисту атракціону. Його працівники розгубилися: таке, кажуть, трапилось уперше.    

У Кирилівці відвідувачі атракціону протягом години висіли на 25-метровій висоті

"Повинен був спрацювати! На теперішній час атракціон зупинений. Експертна організація проведе його подальше обстеження. За резльтатами обстеження – це огляд атракціону, відповідні статистичні динамічні випробування, за висновками експертизи вже власник буде приймати рішення щодо подальшої експлуатації", - розповів керівник відділу ГУ Держпраці у Запорізькій області Андрій Адамчук.

Як уже повідомлялося, морські курорти – це не лише засмагання на сонці, купання в морі та пляжні смаколики, а й різноманітні атракціони. Популярний водний атракціон "банан" може бути шкідливим для здоров'я.

Залиште свій коментар

Вибір редакції