У Кіровограді 6 чоловік заразилися тропічною малярією

В Кіровограді госпіталізовано вже шостого співробітника авіакомпанії УРГА з симптомами тропічної малярії.

60 млрд. дол. для Африки
Українці привозять з Африки тропічну малярію.
У Кіровограді за останні півтора тижні зафіксований вже шостий випадок з підозрою на тропічну малярію. На цей раз госпіталізована 23-річна бортпровідниця авіакомпанії УРГА, що повернулася з Республіки Чад. Стан хворої - середньої важкості.

Як повідомляє Головне управління МЧС в Кіровоградській області, жінка з симптомами, характерними для даного захворювання, була доставлена в інфекційне відділення міської лікарні №1 27 липня .

Відзначимо, 20-26 липня з аналогічним діагнозом в Кіровограді було госпіталізовано п'ять співробітників тієї ж авіакомпанії, що недавно повернулися з Конго і Чад.

До медичної установи попали 33-річний штурман, що недавно повернувся з Республіки Чад, 39-річний менеджер і 44-річний бортмеханік авіакомпанії УРГА, що прилетіли з Республіки Конго, а також двоє інших співробітників авіакомпанії.

Стан хворих оцінюється як середньої важкості.

Відзначимо, що минулого місяця ЗМІ били тривогу відносно масового поширення цього небезпечного захворювання по всьому світу.

З Камбоджі поступали дані про зниження ефективності ліків проти малярії. На думку лікарів, якщо подібна тенденція виявиться і в інших регіонах, це може привести до глобальної катастрофи в області охорони здоров'я.

Було виявлено, що очищення крові від малярійних паразитів займає майже удвічі більше часу. Процес, який раніше займав два-три дні, тепер - при вживанні тих же ліків - триває чотири-п'ять днів.

Не цілком зрозуміло, чому така картина спостерігається лише в цьому регіоні. У сусідньому Таїланді ситуація доки не змінилася.

Можливо, причина полягає в низькій ефективності системи охорони здоров'я країни і великій частці підроблених ліків на ринку.

Підвищення опірності паразитів до медичних препаратів саме в цьому регіоні раніше стало передвісником подальшої відмови від попередніх поколінь медикаментів.

У 2006 році Всесвітня організація охорони (ВОЗ) здоров'я випустила попередження про вірогідність розвитку стійкості до ліків проти малярії.

Нагадаємо, в березні повідомлялося, що американські учені працюють над створенням зброї масового знищення комарів, які є переносниками малярії і безлічі інших інфекцій.

Читайте також:

Білл Гейтс випустив комарів на учасників конференції

Кожні 30 секунд у світі від малярії помирає одна дитина

Саудівська Аравія чекає нашестя комах-людожерів

Американці застосують лазерну зброю проти комарів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: