У Кіровограді інститут закрили після вступної кампанії: студенти лишились на вулиці

У Кіровограді інститут було ліквідовано одразу після вступної кампаніїї – новоспечені студенти опинилися на вуліці, без змоги вступити в інший ВНЗ.

Кіровоградський юридичний інститут ліквідували після кінця вступної кампанії. Студентів позбавили можливості піти у інші ВНЗ.

У цих стінах десять років готували слідчих, криміналістів, дільничних інспЕкторів для МВС, а також цивільних юристів. 500 курсантів і стільки ж студентів з трьох центральноукраїнських областей. 27 липня Прем'єр-міністр підписав розпорядження про ліквідацію 5-ти юридичних вишів, зокремА, і Кіровоградського.

"Забрали б документи і вступили б кудись на денне в Кіровограді. А тепер що нам заявили сьогодні – вступна кампанія уже закінчилася. Куди діватись. Діти просто лишаються на вулиці", - заявила мати однієї зі студенток.

В адміністрації інституту стверджують: студентам запропонували продовжити навчання у Харьківському університеті внутрішніх справ. Щоправда, на яких умовах - не уточнили.

Не по кишені навчання в іншому місті щонайменше третині студентів. Тож вони домагатимуться скасування урядового розпорядження про ліквідацію інституту.

В уряді друге життя вишу дарувати не збираються, але про студентів обіцяють подбати.

"Рішення було повністю опрацьовано. Скоріше за все усі наслідки були вивчені. Це пов'язано з тим, що у нас в системі МВС величезна кількість інститутів. Розберемося, жоден студент не залишиться...", - прокоментував ситуацію голова Кабміну Микола Азаров.

Натомість незадоволені студенти, батьки та 250 віднині безробітних викладачів у разі невиконання їхніх умов обіцяють вдатися до безстрокових акцій протесту.

Нагадаємо, Львівська політехніка стала найпопулярнішим ВНЗ серед абітурієниів за результатами вступної кампанії 2011 року.

При цьому знайшлися в Україні й виші, які встановили антирекорди. Жодної заяви не подано до 20 ВНЗ, ще понад 30 -- отримали від 1 до 9 заяв. Раніше було оприлюднено список українських вишів, до яких не подано жодної заяви. У міністерстві вважають: замало. Після спеціальної перевірки обміркують, що з ними робити далі.

Читайте також:

Закордонні ВНЗ полюють на українських абітурієнтів

Дмитро Табачник не зміг пригадати теорему Піфагора

Майже 20% українських студентів готові заробляти гроші проституцією

Вищу освіту України адаптують до стандартів Євросоюзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: