У Кіровограді інститут закрили після вступної кампанії: студенти лишились на вулиці

У Кіровограді інститут було ліквідовано одразу після вступної кампаніїї – новоспечені студенти опинилися на вуліці, без змоги вступити в інший ВНЗ.

Кіровоградський юридичний інститут ліквідували після кінця вступної кампанії. Студентів позбавили можливості піти у інші ВНЗ.

У цих стінах десять років готували слідчих, криміналістів, дільничних інспЕкторів для МВС, а також цивільних юристів. 500 курсантів і стільки ж студентів з трьох центральноукраїнських областей. 27 липня Прем'єр-міністр підписав розпорядження про ліквідацію 5-ти юридичних вишів, зокремА, і Кіровоградського.

"Забрали б документи і вступили б кудись на денне в Кіровограді. А тепер що нам заявили сьогодні – вступна кампанія уже закінчилася. Куди діватись. Діти просто лишаються на вулиці", - заявила мати однієї зі студенток.

В адміністрації інституту стверджують: студентам запропонували продовжити навчання у Харьківському університеті внутрішніх справ. Щоправда, на яких умовах - не уточнили.

Не по кишені навчання в іншому місті щонайменше третині студентів. Тож вони домагатимуться скасування урядового розпорядження про ліквідацію інституту.

В уряді друге життя вишу дарувати не збираються, але про студентів обіцяють подбати.

"Рішення було повністю опрацьовано. Скоріше за все усі наслідки були вивчені. Це пов'язано з тим, що у нас в системі МВС величезна кількість інститутів. Розберемося, жоден студент не залишиться...", - прокоментував ситуацію голова Кабміну Микола Азаров.

Натомість незадоволені студенти, батьки та 250 віднині безробітних викладачів у разі невиконання їхніх умов обіцяють вдатися до безстрокових акцій протесту.

Нагадаємо, Львівська політехніка стала найпопулярнішим ВНЗ серед абітурієниів за результатами вступної кампанії 2011 року.

При цьому знайшлися в Україні й виші, які встановили антирекорди. Жодної заяви не подано до 20 ВНЗ, ще понад 30 -- отримали від 1 до 9 заяв. Раніше було оприлюднено список українських вишів, до яких не подано жодної заяви. У міністерстві вважають: замало. Після спеціальної перевірки обміркують, що з ними робити далі.

Читайте також:

Закордонні ВНЗ полюють на українських абітурієнтів

Дмитро Табачник не зміг пригадати теорему Піфагора

Майже 20% українських студентів готові заробляти гроші проституцією

Вищу освіту України адаптують до стандартів Євросоюзу

ВідеоВчитися на юриста вступили, але виш ліквідували

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: