У Кіровограді на меморіал Голодомору витратили півмільйона і кинули будівництво

Зведення меморіалу вартістю в мільйон двісті тисяч гривень розпочалося влітку 2008-го. Відкриття планувалось до чергових роковин Голодомору.

 У Кіровограді на Меморіал жертвам Голодомору витратили майже півмільйона бюджетних коштів, а потім закинули будівництво.

Зведення меморіалу вартістю в мільйон двісті тисяч гривень розпочалося влітку 2008-го. Відкриття планувалось до чергових роковин Голодомору. Урочистості нібито мав відвідати тодішній президент. Проте, до потрібної дати побудувати пам’ятник не встигли, і будівництво закинули.

Як розповіли журналістам скульптори, вони виконали майже 50 відсотків роботи. Проте за роботу не отримали не копійки. Підрядники ж на зведення майданчика для пам’ятника витратили 400 тисяч гривень.

У декого з депутатів обласної ради виникли запитання щодо цієї суми.

"Виникли певні знаєте сумніви з приводу того, що власне ця споруда, яка є звичайною, примітивною, на мій погляд, брилою коштує 400 тисяч. Обласна рада двічі зверталася до прокурора області із проханням здійснити перевірку законності використання цих коштів. За її результатами було встановлено, що жодних порушень виявлено не було", - зазначив депутат обласної ради Роман Колісниченко.

За розробленим проектом на добудову потрібно ще 800 тисяч державних грошей, але нинішній голова Кіровоградщини зазначив, що до проекту треба залучити меценатів.

"Це прерогатива міської влади. Тому як міська влада розпорядиться так і буде. Хочу сказати як у всьому світі, і як будували пам‘ятники Пашутіну, Винниченку - це більше справа меценатів", - заявив голова Кіровоградщини Сергій Ларін.

Зазначимо, що нещодавно обране керівництво мерії Кіровограда щодо подальшої долі меморіалу поки що не визначилося. За словами речника мерії Сергія Якуніна, це питання буде розглядатися на виконавчому комітеті і стане предметом розгляду міської ради.

Читайте також:

Губернатор Донеччини визнає Голодомор, але по-своєму

Янукович заборонив нагороджувати Шевченківською премією твори про Голодомор

У Києві потріскався Меморіал жертв Голодомору

ВідеоІз Голодомору – довгобуд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: