У Кіровограді побачили кінець кризи

Місцеві підприємства заявляють, що їхній ринок збуту ожив. Виробники одержали замовлення на гідравліку та сільгосптехніку із Китаю та ще кількох країн Азії.

У Кіровограді радіють: криза скінчилася. Найбільші міські підприємства поступово виходять із ступора. На свої робочі місця повернулися більше трьох тисяч городян. Тепер заговорили навіть про нестачу робочих рук.

Понад місяць, поки тривали вимушені відпустки, на цих прохідних було порожньо. Працівники за роботою скучили. У цехах пожвавлення – готують на експорт велику партію продукції. Роботи вистачить, як мінімум, на рік.

Українських товаровиробників урятували китайці. Вони тепер головні споживачі вітчизняної сільгосптехніки і комплектацій. На підприємствах жартують: підробляти її, на щастя, іще не навчилися.   
У кризі знайшли і позитив: вимушену паузу підприємства використали на закупівлю та монтаж нового обладнання, запровадження енергоощадних технологій. Тому і стали конкурентоспроможними.

У мерії кажуть: і злякатися не встигли. До місцевої промисловості криза була милостива. Тому і для відновлення багато часу не знадобиться.

Фахівці прогнозують, що наслідки економічних негараздів даватимуться взнаки, як мінімум, до середини літа. Та й виживуть далеко не всі підприємства. Але тих, хто вижив, досвід цієї боротьби зробить сильнішими.

Читайте також:

Експерти впевнені, що український уряд кризу не подолає
Угорщина оцінила свої збитки від "газової кризи"
Українські банки заробили більше мільярда гривень за IV квартал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: