У Кіровограді винайшли витончені помсти парканним рекламодавцям

Злісним порушникам пропонуватимуть відчути себе комунальниками.

У Кіровограді в одвічній і досі малорезультативній боротьбі за чистоту вулиць - вирішили застосувати нові, креативні методи. У міській раді вирішили: там, де не діють штрафи, ефект має дати витончена помста. Віднині кожен порушник чистоти дістане адекватну відповідь за нехлюйство.

Першими під удар потрапили ті, хто рекламує свої послуги, розклеюючи оголошення на фасадах будинків, стовпах та парканах. За порушення правил благоустрою на розклеювачів складають протоколи, виписують штрафи. Але це діє не завжди. Віднині ж злісним парканним рекламодавцям пропонуватимуть відчути себе комунальниками: фасад магазина інспектори обклеюють їх же рекламою здертою з будинків, парканів, стовпів.

Щоб очистити власні вітрини власникам оголошень доведеться попрацювати не одну годину. Інспектори переконанні – це раз і назавжди відіб'є бажання клеїти щось у недозволених місцях.

Складніше із тими, хто власних офісів не має. Втім немає меж і фантазії спецінспекторів. Підприємцеві, що за викликом привозить будматеріли, після кількох попереджень помстилися хибними викликами.

«Сказав клеїв і клеїть буду. Ну добре – ми будемо хибні виклики робити. Приїжджає машина з відсівом. А гроші уже витрачені на бензин і відсів уже в кар'єрі взятий, але ж в холосту! Ну раз людина не розуміє ну що робити?» - пояснює заступник начальника спецінспекції з благоустрою Олександр Брюховецький.

Три дні такої гри на нервах і підприємець самостійно зняв свої оголошення зі стовпів. Попри сумнівну законність таких дій влади містяни їх підтримують.

Чергового наступу слід чекати тим, хто вивозить сміття у лісосмуги. Спецінспетори уже мають план помсти і для них.

Нагадаємо, Азаров доручив Клюєву забезпечити повну оплату теплокомунальних підприємств за спожитий газ. На початку вересня донецькі комунальники провели рейд по помешканнях боржників. Обійшовши 11 адрес, вони описали майно на 30 тисяч гривень. Комунальники за борги відібрали в пенсіонера телевізор. Наприкінці серпня комунальникам дозволили "вибивати двері" в помешкання боржників.

Читайте також:

У Донецьку газовики починають виламувати двері квартир боржників

Комунальники за борги відібрали в інваліда телевізор

Комунальникам дозволили "вибивати двері" в помешкання боржників

За брудні столичні вулиці комунальників оштрафували на мільйон гривень

ВідеоВ Кіровограді за чистоту вулиць вирішили боротись креативністю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: