У Кіровограді з'явилися білборди з написом "Окраїно! Пам'ятай ім'я своє!"

У зв'язку з цим Кіровоградська обласна організація ВО "Свобода" звернулася до голови СБУ України Валентина Наливайченка.

У Кіровограді днями з'явилися білборди з написом "Окраїно! Пам'ятай ім'я своє!" і зображенням колишнього народного депутата від СДПУ (о) Сергія Пересунька, повідомляє ВО "Свобода".

На білбордах зображена карта Російської імперії часів її розквіту, включаючи територію Польщі. Слоган двома мовами: "Окраино! Помни имя свое!" і "Вкрайна! Пам'ятай ім'я своє!".

У зв'язку з цим Кіровоградська обласна організація ВО "Свобода" звернулася до голови СБУ України Валентина Наливайченка.

Як повідомив голова облорганізації Олександр Ромащенко, керівництво СБУ просять провести дослідчу перевірку в рамках ст. 110 КК України про розміщення провокаційних і образливих для українців і держави закликів, графічних зображень, а результати перевірки направити до Генпрокуратури.

"Це знущання над патріотичними почуттями українців і приниження офіційної назви нашої держави. Незрозумілі географічні обриси натякають на те, що Україна має згадати свій ганебне становище колонії Російської імперії", - заявив Ромащенко.

На думку активістів ВО "Свобода", антидержавна агітація та фінансова підтримка колишнього нардепа мають "замовний російський характер".

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України офіційно попередила органи влади Сімферополя і Севастополя про неприпустимість розміщення плакатів антидержавного змісту. В СБУ заявили, що влада цих міст допустила незаконне встановлення білбордів народного депутата Інни Богословської з закликом до порушення територіальної цілісності України.

Читайте також:

В Івано-Франківській області заборонили білборди недержавною мовою

У Воронежі знімуть білборди зі Сталіним через відсутність об'єкта реклами

У Харкові з’явилась білборди "Вони – кака, Вона – цяця"

У Полтаві демонтували білборди Тягнибока "Мазепа переміг!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: