У Кіровограді заборонили курити на вулицях

Вже перший день полювання на курців поповнив міський бюджет на понад 500 штрафних гривень.

Депутати Кіровоградської міської ради вирішили, що палити не можна не лише в громадських місцях, а й за 25 метрів від будь-якого будинку - тобто, фактично, всюди.

На вулиці вийшли патрулі міліції, і складають на порушників протоколи. У планах міських урядників - заборонити навіть продаж цигарок.

Щоб у тютюнозалежних співробітників не пухли вуха, керівникам кіровоградських підприємств і установ порадили облаштувати отакі місця для паління.

Цигарка запалена деінде за межами "куркому" коштуватиме жертві згубної звички від 17 до 119 гривень.

Вже перший день полювання на курців поповнив міський бюджет на понад 500 штрафних гривень. Було б більше, як порушники не демонстрували дивовижну спритність, тікаючи від правоохоронців.

Кіровоградцям радять позбуватися шкідливих звичок. Інакше учасники щоденних рейдів раз у раз штрафуватимуть порушників. Нема грошей – майно опише виконавча служба.

А незабаром на вулицях міста заборонять не лише курити, а й продавати цигарки.

"В цьому напрямку ми вже почали працювати. Я думаю, що це буде стосуватися і парків, і скверів, і всіх місць, де заборонено паління", - розповідає Віктор Іванов, начальник міської спецінспекції.

За підрахунками фахівців, у 250-тисячному Кіровограді завзятими курцями є третина дорослого населення. У мерії сподіваються за два-три роки зменшити цей показник принаймні на 5%.

Детальніше про радикальне нововведення місцевих чиновників - дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Українцям заборонили курити у поїздах і ліфтах

Напівсліпий інвалід лікувався курінням конопель

Сенат США завдав історичний удар по курінню в країні

У Білорусі заборонили пити алкоголь на вулиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: