У Кіровоградській області сім'я з маленькими дітьми постраждала від вибуху газу та стала жертвою шахраїв

У Кіровоградській області сім'я з маленькими дітьми постраждала від вибуху газу та стала жертвою шахраїв

Вибух стався через те, що на балон зі скрапленим газом впала невелика шафка.

Двоє дітей семи і двох років та їхні батьки постраждали через вибух газу. Сталося це у селі Білопілля Кіровоградської області. На балон зі скрапленим газом впала невелика шафка, відбила редуктор і газ почав заповнювати кімнату. Втекти з хати родина не встигла - пролунав вибух.

Який нині стан потерпілих і хто нажився на їхній біді - йдеться 30 листопада у сюжеті ТСН.19:30.

Пані Катерина показує, що залишилося від хати її сина та невістки. Жінка ледь стримує сльози. Усе трапилося посеред дня за лічені секунди. На газовий балон впала старенька шафка та відбила редуктор. Батько родини кинувся закручувати вентиль. В цей момент і пролунав вибух.

Від вибуху в хаті підкинуло дах і зруйнувало дві стіни. Завтра експерти визначатимуть, чи можна її відбудувати.

Уся сім'я постраждала від вибуху газу у власній оселі та стала жертвою шахраїв

Уся сім'я постраждала від вибуху газу у власній оселі та стала жертвою шахраїв

На вцілілій стіні світлини подружжя та їхніх діточок - 7-річної Софійки та 2-річного Ярослава. Старша дитина дивом залишилась майже неушкодженою - вона була в сусідній кімнаті. У тата - обпечені руки та обличчя. Нині він у лікарні біля дружини та сина, які постраждали найбільше.

"Дитинка з опіками 40% поверхні тіла була госпіталізована в дитячу обласну лікарню. В цей же день вона була прооперована. Мама прооперована сьогодні. В обох них 40 відсотків опіків, опіки на більшій площі поверхневі, стан хворих тяжкий", - розповів Віктор Ярошенко, в.о. завідувача опікового відділення Кіровоградської обласної лікарні.

Оскільки лікування недешеве, односельці почали збирати гроші потерпілій родині. Але одну із карток спустошили шахраї.

"Скидали на Вікину картку, але звідти пропали 4 600 грн. Вчора поступили - сьогодні пропали. Ми їх не найшли. Я пішла в банк, картка вже заблокована", - говорить родичка потерпілих Світлана Гуцул.

Потерпілі від вибуху і від шахрайства планують звернутися до правоохоронців. Між тим, батько родини - сам фахівець газозварювальник, - застерігає інші родини від користування скрапленим газом в будинках. 

За прогнозами медиків, лікування потерпілих триватиме щонайменше місяць. За цей час сусіди та односельці намагатимуться відбудувати пошкоджену хату.

Наступна публікація