Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кіровоградській області троє абітурієнтів не встигли на ЗНО, бо зламався автобус

У Кіровоградській області троє абітурієнтів не встигли на ЗНО, бо зламався автобус

Випускники складатимуть тестування на додатковій сесії. 

У Кіровоградській області, майбутні абітурієнти штовхали автобус, який раптово заглох посеред дороги, щоб потрапити на ЗНО з української мови.

Про це розповіли у ТСН.Ранок. 

Через зламаний транспорт на іспит на встигли потрапити троє абітурієнтів. Вони складатимуть тестування на додатковій сесії. 

Своєю чергою, в обласному управлінні освіти тепер проводить розслідування, чи за власним бажанням діти штовхали автобус, або ж їх до цього примусили.

Відео На ЗНО з пригодами: у Кіровоградській області випускникам довелося штовхати автобус

У Кіровоградській області щоби потрапити на ЗНО, напередодні майбутні абітурієнти штовхали автобус, який раптово заглох посеред дороги. Через зламаний транспорт на іспит на встигли потрапити троє абітурієнтів. Вони складатимуть тестування на додатковій сесії. А в обласному управлінні освіти тепер проводять розслідування, чи за власним бажанням діти штовхали автобус, або ж їх до цього примусили.

На ЗНО з пригодами: у Кіровоградській області випускникам довелося штовхати автобус

Як повідомлялося, ЗНО з української мови та літератури 30 червня, для участі в якому зареєструвалися майже 370 тисяч випускників, взяли участь 275 081 особа. Із них понад півсотні людей мали ознаки ГРВІ, а тому їх не допустили до пунктів складання тесту. Поріг "склав/не склав" та результати ЗНО з української мови і літератури обіцяють визначити до 24 липня. Результати ж будуть розміщені до 25 липня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції