У Кислинського взяли підписку про невиїзд

Екс-заступник глави СБУ не не згоден із звинуваченнями на свою адресу і вважає їх упередженими.

Екс-заступника глави СБУ Андрія Кислинського викликали до слідчого, висунули звинувачення і взяли підписку про невиїзд. Про це повідомив сам Кислинський.

"До мене застосували запобіжний захід – підписку про невиїзд", – сказав він.

"Мене хотіли допитувати, але я відмовився давати свідчення... Тому що я не згоден із звинуваченнями, вважаю їх упередженими, і мені незрозуміло, на підставі чого звинувачення висунуті", – наголосив Кислинський.

Він повідомив, що, оскільки знаходиться у статусі обвинуваченого, то попросив, щоб йому пред'явили матеріали і ознайомили, на підставі чого слідство прийняло таке рішення.

"Я боротимусь до останнього, я вважаю це звинувачення політичним, у нас зароджується інститут політичних переслідувань. Була така думка, чесно кажучи, що всі про це вже забули, як про страшний сон, але насправді нам вони нагадали, а ми відповідатимемо адекватно", – сказав Кислинський.

Нагадаємо, проти екс-заступника голови СБУ Андрія Кислинського порушено кримінальну справу. Його підозрюють в тому, що він власноруч підробив диплом про свою вищу освіту та потім його використав.

Раніше заступник міністра внутрішніх справ Геннадій Москаль звинуватив Кислинського в тому, що він має фальшивий диплом про здобуття вищої освіти.

Міністерство освіти підтвердило звинувачення Москаля і в результаті президент Віктор Ющенко зі скандалом звільнив Кислинського з посади.

Читайте також:

Міліція перевірить наявність у Януковича вищої освіти

Більше 150 українських чиновників мають фальшиві біографії

Кислинський готовий у прямому ефірі складати іспити

Бездипломний Кислинський піде працювати шкільним вчителем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: