У Гонконзі звільнили під заставу капітана "Нафтогазу-67"

Капітана транспортного буксирного судна "Нафтогаз-67" Юрія Кулемесіна було звільнено під заставу. Раніше йогго засудили за смерть майже 20 людей.

26 лютого на засіданні Апеляційного суду Спеціального адміністративного району Китайської Народної Республіки Сянган (Гонконг) було розглянуто і задоволено заяву капітана транспортного буксирного судна "Нафтогаз-67" Юрія Кулемесіна ДАТ "Чорноморнафтогаз" (м. Сімферополь) про звільнення його під заставу.

Про це повідомили у прес-службі ДАТ "Чорноморнафтогаз".

Раніше Окружний суд Гонконгу визнав українського капітана, а також капітана китайського суховантажного судна "Яохай" і двох місцевих лоцманів винними у створенні загрози життю на морі. Кулемесін був засуджений до трьох років і двох місяців позбавлення волі.

2 лютого 2010 року за дорученням власника судна ДАТ "Чорноморнафтогаз" міжнародна юридична фірма "Інсе і К", яка здійснює адвокатський захист Кулемесіна у кримінальному процесі в суді першої інстанції, подала заяву про апеляцію на вирок від 15 січня 2010 року про визнання винним, зокрема, капітана "Нафтогазу-67". Одночасно, за дорученням українського судновласника, адвокати внесли до Апеляційного суду заяву про звільнення Кулемесіна з-під варти по заставу.

Нагадаємо, буксир і суховантажне судно зіткнулися 22 березня 2008 року в умовах туману поблизу узбережжя Гонконгу. "Нафтогаз-67" затонув за лічені хвилини. На його борту перебувало 25 осіб. Вдалося врятуватися лише шести українцям і одному громадянину Китаю.

Суд вирішив, що у буксира і суховантажного судна було "достатньо часу", щоб уникнути зіткнення, але вони стали діяти лише за хвилину до нього.

Читайте також:

Капітана українського судна "Нафтогаз-67" посадили на 3 роки в Гонконзі

Гонконг визнав капітана "Нафтогаз-67" винним у загибелі 18 людей

Розслідувати аварію "Нафтогаз-67" заважають мовні проблеми

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: