У Києві 28 нових хворих на коронавірус - двоє з них померли

Дата публікації
Перегляди
7375
У Києві 28 нових хворих на коронавірус - двоє з них померли

Associated Press

Загальна кількість хворих у столиці налічує 189 осіб.

Станом на 3 квітня у Києві кількість хворих на новий коронавірус збільшилась на 28 випадків. Двоє з них померли.

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час брифінгу.

Також він зазначив, що загальна кількість хворих у столиці налічує 189 лабораторно підтверджених випадків, 12 людей вилікувались, 3 померли.

Серед хворих киян налічується 17 чоловіків віком від 16 до 70 років, 11 жінок віком від 17 до 69 років. Дві жінки віком від 56 років та 69 років - померли. Також Кличко зауважив, що серед хворих двоє неповнолітніх дітей 16-річний хлопець та 17-річна дівчина.

Нині у столиці госпіталізовано 13 хворих. Вони лікуються вдома під контролем лікарів.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Наступна публікація