У Києві 50 людей в масках і з битками зупинили електричку й розмалювали її

Пасажирів у цей час не випускали з поїзда, а сам процес нанесення графіті знімали на відео.

7 серпня в Києві група з понад 50 осіб розмалювала вісім вагонів електрички, зірвавши стоп-кран.

Про це сьогодні, 8 серпня, повідомили в "Укрзалізниці".

Зазначається, що на станції ім. Георгія Кирпи кількадесят людей в масках, деякі з яких були з битками, затримали поїзд, який прямував з Гребінки до столиці.

"Чоловіки з битами погрожували локомотивній бригаді та не давали вийти з кабіни машиніста, палили на платформі димові шашки, розфарбовували вагони та знімали все на відео. Також не випускали пасажирів з вагонів електропоїзда. Під час події залізничники викликали поліцію, ВОХР та СБУ", - йдеться в повідомленні.

Поліція приїхала після прибуття електропоїзда на станцію Борщагівка-Технічна. В "Укрзалізниці" зауважили, що орієнтовні витрати на перефарбування вагонів становитимуть 150 тис. грн і це забере два тижні часу.

"На жаль, кількість випадків розфарбування вагонів збільшується: у 2016 році – 32 випадки, збитки склали 200 тис. грн, цьогоріч – уже 42 випадки, що спричинило 720 тис. грн збитків", - розповіли залізничники.

Нагадаємо, у січні в Києві двоє чоловіків напали та серйозно побили помічника машиніста електрички, який не дав їм намалювати графіті на поїзді.

 

Залиште свій коментар