Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві 8-річний хлопчик, який тероризував однокласників, продовжує бити дітей у новій школі

Батьки вже кілька днів не пускають до школи своїх дітей через забіякуватого однокласника.

8-річний хлопчик, від якого півроку тому потерпала одна зі шкіл у Києві, перейшов в іншу, і там історія повторилася, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Вже кілька днів його нові однокласники, діти з поганим зором, не ходять на уроки. Кажуть, що Артур їх б'є і показують шрами. За їхніми словами, дістається навіть вчительці.

"Він штовхається, забирає речі. Він покликав мою дитину до вікна і штовхнув його на вазон, який стояв на підвіконні", - розповіла мама одного з хлопчиків Марина.

ВідеоХлопчик, який тероризував однокласників, продовжив свою справу вже в іншій школі

8-річний хлопчик, від якого пів року потерпала одна зі шкіл у столиці, перейшов в іншу, і там історія повторилася. Вже кілька днів його однокласники діти з поганим зором не ходять на уроки. Кажуть, Артур їх б'є і лякає. Батьки вимагають встановити в класі камери відеоспостереження. Але адміністрація школи та навіть управління освіти не на їхньому боці.

Хлопчик, який тероризував однокласників, продовжив свою справу вже в іншій школі

Для дітей, які погано бачать, у школі організували спецклас. Саме туди і потрапив 8-річний Артур, якого ще взимку боялася ціла школа в сусідньому мікрорайоні.

Тоді психологи припускали, що Артур може так поводитися, бо терпить насилля вдома. Мама Артура померла, хлопця виховують тато та бабуся. Поведінку дитини вони вважають нормою.

Після торішнього скандалу хлопця у тата забрали і відправили в реабілітаційний центр. Але за деякий час Артура повернули до тата. Той відвів сина у нову школу, де все повторилося.

Батьки вимагають встановити в класі камери відеоспостереження і дати ще одного вчителя, щоб контролював Артура. Але адміністрація школи та навіть управління освіти - не на їхньому боці.

Директор відмовляє, бо вільних вчителів в неї нема, а батько хлопця не дає дозвіл на зйомку сина.

"Школа, адміністрація, батьки, наші діти просто заручники однієї людини. Через те, що є прогалини в законодавстві", - нарікає мати учениці Ольга Харченко.

У п'ятницю, 13 квітня, до клас, де навчається Артур все ж таки прийшов один учень - Назар. З активним однокласником він провів три уроки і вийшов зі школи з подряпаним лобом. Каже, що Артур кинув в нього якийсь предмет. 

Батько Артура, якому через дії сина присудили штраф, коментарів не дає, як і районне управління освіти. 

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Залиште свій коментар

Вибір редакції