У Києві аварійне відключення тепла

У Києві на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 через зниження тиску газу розпочалися аварійні відключення.


19 листопада внаслідок примусового зниження тиску газу на ТЕЦ-6 "Київенерго" спрацював захист від зниження тиску газу перед горілками котла. Таким чином, блок №1 ТЕЦ-6 було аварійно відключено від мережі. Внаслідок цього температура прямої мережевої води знизилася до 50°С.

На ТЕЦ-5 внаслідок примусового зниження тиску газу сьогодні сталося аварійне розвантаження блоку потужністю 250 МВт до мінімально допустимого рівня генерації. З цих же причин аварійно відключені два водогрійні котли ТЕЦ-5, що призвело до зниження прямої мережевої води до 54° С.

gorilka
У київських будинках стало холодніше
За даними компанії, внаслідок примусового зниження тиску газу на київських ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 зниження температури вплинуло на опалення 9 197 споживачів. Недогрів відчули 4 995 житлових будинків, 184 лікувальні заклади, 276 дитсадків, 233 школи, 3509 відомчих закладів. Загалом, невиконання температурного графіку теплоносія вплинуло на якість послуг з гарячої води та централізованого опалення для 2 млн. жителів Києва.

Технічний директор АК "Київенерго" Юрій Гладишев, коментуючи ситуацію, зауважив, що компанія неодноразово попереджала про вірогідність аварійного відключення блоків ТЕЦ, але питання постачання природного газу на енергооб’єкти компанії досі не вирішується.

Як повідомлялося, відсутність лімітів на постачання газу для АК "Київенерго" призвели до зниження температури у тепломережах Києва. 18 листопада на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 тиск газу було знижено майже на 30%, що не дозволяє компанії підтримувати достатній температурний режим у тепломережах.

Примусове обмеження з боку газопостачальних компаній відбулося через борги "Київенерго" за спожитий газ. Станом на 19 листопада "Київенерго" має борг за газ перед ДК "Газ України" у розмірі 155 млн. грн. Компенсація грошових коштів "Київенерго" з міського бюджету у 2008 році має становити 790,8 млн. грн. На даний час компанія одержала лише 386,8 млн. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: