У Києві більше тисячі людей прийшли на мітинг на честь Жовтневої революції

На Бессарабській площі Києва зібралися більше тисячі осіб задля мітингу, присвяченого дев'яносто третій річниці Жовтневої революції.

Прихильники Комуністичної партії України на Бессарабській площі Києва, біля пам'ятника Леніну, влаштували мітинг, присвячений дев'яносто третій річниці Жовтневої революції.

На мітинг зібралися більше тисячі осіб переважно похилого віку. Прихильники КПУ роздають листівки, в яких наголошується, що результатом 20 років "капіталізму" в Україні стало "зубожіння народу".

Крім прапорів КПУ, на мітингу також є прапори Соціалістичної партії. Деякі люди тримають у руках портрети Сталіна і Леніна.

Тим часом на Майдані Незалежності триває монтаж сцени з плакатом "93 річниця Великої Жовтневої революції".

Нагадаємо, раніше Окружний адміністративний суд Києва своєю постановою встановив обмеження права на мирні зібрання та пікетування шляхом заборони Комуністичної партії України проводити на майдані Незалежності 6-7 листопада масові заходи.

У свою чергу, Компартія подала заявку на проведення громадських заходів з нагоди 67-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників та з нагоди 93-ї річниці Великої жовтневої соціалістичної революції.

Раніше народний депутат Петро Симоненко назвав 7 листопада фактично днем народження української державності.

Верховна рада 2 листопада провалила в першому читанні проект закону про встановлення святкового та неробочого дня 7 листопада, у день Жовтневої революції.

Читайте також:

Комуністам і Тягнибоку заборонили мітингувати на день Жовтневої революції

Львівські комуністи бояться побоїща від "Свободи" 7 листопада

Симоненко назвав 7 листопада "днем народження української державності"

На Хрещатику відтворять події 1943 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: