У Києві біля КНУ повісили і відразу ж зняли червоний прапор

Як заявили активісти організації "Чорний комітет", прапор не мав ніякого відношення до звільнення України, тому що був прапором Першого Білоруського фронту.

В п'ятницю, 29 квітня, у Києві біля червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка кількома молодими людьми був знятий червоний прапор, який вивісили незадовго до цього.

Зняли прапор активісти організації "Чорний комітет". Про це вони повідомили на своєму сайті. За словами представників організації, побачивши прапор, вони згадали про гасло "наводь порядок власноруч" і зняли його.

Як заявили у "Чорному комітеті", цей прапор не мав ніякого відношення до звільнення України, тому що був прапором Першого Білоруського фронту. За словами представників організації, вони передали його "білоруським патріотам, тому що на вулицях Мінська він буде виглядати значно доречніше". У комітеті також зазначили, що не мають бажання образити ветеранів Великої Вітчизняної, проте виступають проти радянської символіки на вулицях українських міст.

Як відомо, 21 квітня Верховна рада внесла зміни до закону "Про увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо порядку офіційного використання копій прапора перемоги ". Якщо президент його підпише, то червоний прапор отримає офіційний статус і 9 травня 2011 року може з'явитися на всіх адміністративних будівлях в Україні.

Депутати кількох обласних і міських рад вже заборонили розміщення радянської символіки на державних установах та комунальних підприємствах.

Читайте також:

Одеса повернула на свій герб радянську зірку

Львів вимагає від Януковича заборонити червоні прапори

Більшість українців готова святкувати День перемоги під прапорами СРСР

Російські націоналісти повезуть радянський прапор до Львова під охороною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: