У Києві боржникам відключатимуть каналізацію

Міська влада впевнена, що перекриття каналізації буде ефективним засобом боротьби зі злісними неплатниками за компослуги.

Влада Києва планує змусити злісних неплатників за комунальні послуги сплатити борги, застосувавши технічне обмеження доступу до каналізації у їхніх помешканнях.

Про це повідомляє муніципальна газета "Вечірній Київ" з посиланням на директора КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" Київській міській державній адміністрації Станіслава Каплуненка.

Видання нагадує, що прокуратура Києва заборонила КМДА стягувати з киян виплати комунальних боргів за допомогою колекторських компаній. Водночас, прокуратура позитивно оцінює прагнення столичної адміністрації зменшити розмір заборгованості та забезпечити стабільність платежів за ЖКГ.

Зважаючи на це, міська влада тепер для боротьби зі злісними неплатниками, яких у столиці нараховується майже 7 тисяч, має намір вдатися до обмеження надання їм послуг, зокрема доступу до каналізації.

"На сьогоднішній день є два способи погашення заборгованості: у судовому порядку або через технічне обмеження надання послуги, яка систематично не оплачується. В місті Києві і в інших містах України є практика технічного обмеження каналізаційних стоків. В існуючій ситуації це майже єдиний дієвий спосіб вирішити питання погашення заборгованості", - зазначив Каплуненко.

Читайте також:

Київську каналізацію може прорвати будь-якої хвилини

Черновецькому не дозволили "вибивати" гроші з киян через колекторів

Київ затопило нечистотами

За рік в Україні на чверть подорожчали транспорт і ЖКГ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: