Покарання для "сміттярів" будуть розроблятися на основі пропозицій мешканців міста.
КМДА розробляє систему покарань для тих, хто залишає сміття в парках, скверах та лісах навколо Києва.
Про це заявив столичний очільник Олександр Попов під час зустрічі з трудовим колективом КП "Київзеленбуд".
"У столиці досі не було дієвих механізмів впливу на мешканців, які погіршують санітарний стан міста. Однак за активної участі киян, впевнений, ми вирішимо цю проблему", - зауважив голова КМДА.
На сьогодні немає чіткого розуміння, які покарання чекають на "сміттярів", адже вони будуть розроблятися на основі пропозицій мешканців міста.
За словами голови КМДА, кияни вболівають за своє місто й постійно пропонують свою допомогу в наведенні чистоти в Києві.
"Якщо долучити до контролю за чистотою самих киян, порядок на вулицях, у під'їздах і дворах стане нормою нашого життя, нашим столичним стандартом життя", - зазначив Попов.
Однак, голова Київської адміністрації зауважив, що відповідальність за кінцевий результат роботи з прибирання міста несуть все ж таки працівники комунальних служб.
Нагадаємо, раніше Попов дав доручення відповідним службам скласти рейтинг найбільш засмічених ділянок столиці та пообіцяв особисто перевірити найбрудніші з них.
За словами Попова, до Call-центру сьогодні надходить багато звернень щодо порушення благоустрою.
"Питання викликає реакція районного керівництва на ці скарги. Наприклад, Святошинський район відреагував лише на 18% звернень, Деснянський район – на 23%, Дніпровський, Голосіївський, Дарницький – на 26-27 %, Подільский і Шевченківський – на 28%, Оболонь – на 29%, Солом'янський і Печерський – на 36-47%", - зауважив він.
Читайте також:
Складено карту безкоштовних туалетів Києва
Реалізація генплану Києва коштує майже як два українські бюджети
Тиждень міської електрички: часто запізнюється і висаджує людей напівдорозі