У Києві чоловік торгував «Соннатаном» та «Димедролом», підробляючи лікарські рецепти

Киянин вже був раніше судимий.

Київською прокуратурою повідомлено про підозру раніше судимому 31-річному киянину у підробленні лікарських рецептів та їх незаконному використанні.

Використовуючи підроблені лікарські рецепти, підозрюваний отримував в аптеках столиці такі сильнодіючі лікарські засоби, як «Соннат» та «Димедрол», після чого їх продавав.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Києва.

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік, отримавши незаконним шляхом підроблену печатку медичного закладу та рецептурні бланки, вносив до них неправдиві відомості щодо пацієнтів, їхніх адрес, кількості сильнодіючого лікарського засобу для отримання тощо.

Наразі чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. ч. 1, 3 ст. 358 КК України.

У межах досудового розслідування задокументовано 115 фактів підроблення та подальшого використання підроблених рецептурних бланків упродовж 2018-2020 років.

Триває перевірка щодо причетності підозрюваного до ще близько 1300 подібних випадків.

Нагадаємо, знайдено ефективні ліки проти коронавірусу. Ліки під назвою "Дексаметазон" показали надзвичайну ефективність у випробуваннях вчених університету Оксфорд. Цей препарат існує вже понад пів століття, він дуже доступний і недорого коштує. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції