У Києві діє мережа аптек, що підпільно продають трамадол

ТСН вдалося вийти на мережу чорних аптек, що попри заборону продовжують продавати трамадол та його замінники.

У Києві знову запрацювала мережа "чорних аптек", котрі продають заборонений препарат трамадол.

До ТСН звернувся фармацевт, який відмовився торгувати наркотиком із-під поли.

Він попросив змінити голос та закрити його обличчя.
За його словами, за місяць один трамадольний кіоск приносить 300 тисяч. Фармацевт Анатолій говорить, що наркоаптек лише у столиці десятки.

За фармацевта Анатолія, щоранку провізор заносив два ящики заборонених пігулок, а власник точки обіцяв замість зарплатні 2000 гривень на місяць, платити 4000 грн.

"Якщо фармацевтів заарештовували, то випускали через один-два дні. У них все під контролем", - пояснив Анатолій.
У 2008 році трамадол і його аналоги отримали статус наркотиків. Проте і через два роки синтетичний аналог наркотичного опію продають без рецепта навіть у столиці.

Це визнають і в міліції. За словами заступника керівника ЦГЗ МВС у м. Києві Володимира Дмитренка, минулого року були вилучено близько 7 тис. таблеток трамадолу.

Правоохоронці запевняють, що проблема значно зменшилася. "Було порушено 17 карних справ і проведено близько 250 затримань", - повідомив Дмитренко.

Однак за словами фармацевта-трамадольщика, операція по боротьбі з трамадолом провалилася через кришування наркобізнесу самою міліцією.

"Двоє дільничних на Святошино приходили і попереджали, якщо готується облава, щоб встигли все згорнути", - розповів чорний фармацевт.

Анатолій дав адреси чотирьох чорних аптек, які працюють у Києві, попри усі спецоперації. ТСН за допомогою прихованої камери засняла факт купівлі забороненого аналогу трамадолу в одній з київських аптек.

В столичному управлінні МВС пообіцяли провести перевірку і накрити наркомережу, навіть якщо доведеться почистити власні ряди.

Читайте також:

У Харкові силовики вилучили 120 тисяч таблеток трамадолу

Третина міліціонерів Харкова замішані в наркоторгівлі

У Дніпропетровську міліція вилучила рекордну в історії України партію трамадолу

ВідеоТоргівля трамадолом процвітає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: