Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві для дівчинки, яка втрачає зір через пухлину, влаштували бал у президентському палаці

Єва мріяла стати принцесою і її мрія здійснилася.

Принцеса не по крові, а за призначенням. Для неї організували бал у президентському палаці. Півсотні людей увійшли в змову і влаштували справжню історичну реконструкцію балу просто навпроти парламенту, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Вона настільки схвильована, що відмовляється вдягати рукавички. 5-річна Єва міцно тримає маму за руку, інакше може просто не знайти вихід. Через пухлину у мозку зір погіршується щодня, вона вже майже не бачить.

У салоні краси Єву перетворюють на принцесу – це була її мрія. Тим часом у президентському залі офіційних приймань кипить робота. Задля однієї маленької дівчинки працюють півсотні дорослих: професійний оркестр, танцівники –  артисти театру Лесі Українки.

На червоному килимі Єву зустрічає принц - із Макаром вона познайомилася і подружилася в Інституті раку, йому вона довіряє. Маленька мрійниця не йме віри – справжній бал! Їй вдягають корону і новому статусі маленька принцеса виконує свій перший танець. Згодом танцюють усі.

Макар - Євині очі, тримає її в курсі всього, що відбувається на паркеті. Коли музика стихає, дівчинка збирає компліменти. І нарешті танець з головним принцем - татом. Збулася і його мрія - чи не вперше за два роки побачити свою дівчинку радісною.

Коли маленька принцеса втомлюється, підданим дозволяють сфотографуватися на пам'ять. Усі, хто робив для неї це свято, не вміщаються в одному кадрі. А ведуча "1+1" Лідія Таран дарує чарівну паличку. Про що мріяти тепер і що начаклувати, Єва вже вирішила: "Хочу, щоб я скоріше одужала".

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

ВідеоУ президентському палаці для маленької Єви влаштували справжній бал

Принцеса не по крові, а за призначенням. Для неї організували бал у президентському палаці. Півсотні людей увійшли в змову і влаштували справжню історичну реконструкцію балу просто навпроти Парламенту. У сюжеті - продовження мрії маленької Єви. 

У президентському палаці для маленької Єви влаштували справжній бал

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції