У Києві до Дня матері зібрали портрети українок, чиї діти отримали звання "Герой України"

Фотовиставку відкрив президент Порошенко і мама Надії Савченко.

У музеї історії України у Другій світовій війні відкриласяла фотовиставка "Матері Героїв".

Організатори зібрали 16 фотографій українських жінок, чиї діти від початку АТО отримали звання "Герой України". Серед них і портрет мами Надії Савченко.

Фотовиставку відкривав президент України Петро Порошенко.

"Ми схиляємо голови перед мужністю матерів, котрі виховали героїчних синів і доньок України, які стають на захист Батьківщини і дають героїчну відсіч ворогу", - заявив Порошенко. 

За його словами, особливу шану і вдячність кожен із нас зобов'язаний віддати тим мамам, чиї голови покрили чорні хустки, хто за останні роки не дочекався своїх синів і доньок з війни.

На заході була присутня Марія Савченко, а також інші матері Героїв України.

Нагадаємо, що засуджена у Росії до 22 років колонії українка Надія Савченко розглядається як єдиний варіант обміну на затриманих російських спецпризначенців Алєксандра Алєксандрова і Євгєнія Єрофєєва.

Зазначимо, що російські військові Олександр Александров і Євген Єрофеєв визнані винними у вчиненні низки кримінальних злочинів на території України. Їх  засуджено до 14 років із конфіскацією майна. Також зауважимо, що під час телефонної розмови Петро Порошенко закликав Володмира Путіна звільнити Савченко. 

Адвокат Ілля Новіков повідомляв, що засуджену в Росії українську льотчицю та народного депутата Надію Савченко можуть обміняти в кінці травня-початку червня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: