У Києві госпіталізована людина з підозрою на свинячий грип

Вірусологи проводять дослідження по виявленню збудника чоловіка, який приїхав з Кіровоградської області до столиці і був госпіталізований з діагнозом "пневмонія".

Проводиться дослідження по виявленню збудника грипу А/H1N1 у чоловіка, який прибув з Кіровоградської області до Києва і був госпіталізований з діагнозом "пневмонія".

Про це міністру охорони здоров’я Василю Князевичу доповів директор Центра грипу та ГРВІ Олександр Гриневич, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Дослідження тривають у вірусологічній лабораторії Центральної СЕС.

Князевич дав доручення, дотримуючись протоколів ВООЗ, максимально швидко підтвердити чи спростувати діагноз та поінформувати керівництво МОЗ.

Нагадаємо, 5 червня 2009 р. за інформацією Українського центру грипу та ГРВІ, надійшло підтвердження від референс-лабораторії ВООЗ у Лондоні, що матеріал від хворого, направлений на дослідження з України, є позитивним для нового вірусу грипу A (H1N1).

Всього на території України було зафіксовано два випадки зараження на A/H1N1. За даними медиків, більшість зареєстрованих випадків грипу зараз протікають в легкій і середньоважкій формах. Пацієнти, що заразилися на вірус, як правило, видужують повністю протягом тижня навіть без медичної допомоги.

Читайте також:

Четверо українських туристів захворіли на свинячий грип

Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

Ізраїль планує провести вакцинацію всього населення від грипу A

Число жертв грипу А у світі наблизилося до тисячі 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: