У Києві готуються оголосити вирок матері, дитина котрої померла від голоду

У Києві готуються оголосити вирок матері, дитина котрої померла від голоду

Після трьох років слідства судовий розгляд справи вийшов на фінішну пряму.

Владислава Трохимчук, що залишила напризволяще однорічного  сина та ледь не вкоротила віку і доньці, вже днями матиме рішення суду. Сьогодні у Голосіївському районному суді було останнє засідання у моторошній справі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До зали Трохимчук проводять за півгодини до початку засідання, підозрювана мовчить, спілкуватися з нею не дозволяють. Навіть у перерві, коли журналістам можна там перебувати за законом. Адвокати на розмову також не були налаштовані.

За три роки завершилось слідство у справі жінки, яка заморила голодом своїх дітей

За три роки завершилось слідство у справі жінки, яка заморила голодом своїх дітей

Кілька місяців справу розглядають у закритому режимі – на вимогу адвокатів. Захисники 20-річної жінки вважають, що увага ЗМІ паплюжить її особисту гідність. Горе-матір підозрюють у тому, що в грудні 2016 року вона на 9 днів залишила вдома двох своїх дітей без їжі та води. Малечу жінка зачинила у дальній кімнаті орендованої квартири. Аби малюки не відчинили дверей, зафіксувала їх рушником. У холодильнику була їжа, однак діти не змогли вибратися з кімнати та дійти до кухні – вони дерли усе довкола, зокрема і шпалери, їли свої екскременти. У підсумку хлопчик помер, дівчинку дивом вдалось урятувати. Вона кілька днів просиділа поруч із померлим братом. Через пів року Трохимчук говорила ТСН, що не знає, чому лишила дітей помирати. За три роки слідства жодного разу до суду не з'явився основний свідок обвинувачення – її співмешканець Антон Подчапко. Саме до нього пішла жити Владислава, коли лишила дітей удома. У пари є ще донька, молодша за померлого Даню. Вона нині у патронатній родині. Ганю, яка вибралася із квартири живою, за цей час удочерили.

Засідання триває 4 години. За цей час судді кілька разів йдуть порадитися у нарадчу кімнату. Жодного разу на запитання журналістів вони не реагують. Був у суді і батько померлого Дані, він також не спілкувався. Вже у четвер долю матері-вбивці вирішать остаточно. За умисне вбивство малолітньої дитини прокуратура наполягає на довічному перебуванні Трохимчук за ґратами, хоч стаття передбачає і м’якшу кару – до 15 років позбавлення волі.

Подружжя Горових, у квартирі яких сталася жахлива трагедія, вважає саме довічне адекватною карою за цей злочин. Вони – єдині, хто за три роки не пропустив жодного із засідань. "Смерть дитини – це жах", - пояснюють власники житла. І додають, що не дуже вірять, але все ж хочуть сподіватися на справедливий вирок.

Кореспондентка ТСН Тетяна Фруктова

Повʼязані теми:

Наступна публікація