У Києві хочуть підвищити тарифи на холодну воду

У Києві може відбутися підвищення тарифів на холодну воду та водовідведення. З такою ініціативою виступило підприємство "Київводоканал".

Підприємство "Київводоканал" ініціює підвищення тарифів на холодну воду і водовідведення у столиці. Про це повідомила радник голови правління "Київводоканалу" з інформаційної політики Вікторія Яковлєва.

"Київводоканал" надіслав до Національної комісії з регулювання електроенергетики України розрахунки за новими тарифами на водопостачання і водовідведення. Існуючий тариф на воду у розмірі 3 гривень/куб. м не покриває витрат підприємства на водопостачання", - повідомила Яковлєва, пише "Сегодня".

При цьому вона не уточнила, які саме розрахунки за тарифами на водопостачання і водовідведення підприємство надіслало.

"Варто зазначити, що не"Київводоканал" встановлює тарифи, - це робить Національна комісія регулювання енергетики (НКРЕ). Київрада і "Київводоканал" надіслали нові розрахунки в НКРЕ, яка повинна незабаром ухвалити відповідне рішення ", - пояснила Яковлєва.

Вона також зазначила, що в структурі ціни на воду містяться витрати на зарплати співробітникам підприємства, закупівлю реагентів, електроенергію, паливно-мастильні матеріали.

Навіть якщо тариф і буде підвищений, то для пересічного столичного споживача подорожчання не буде сильно відчутним.

Ще у березні у "Київводоканалі" наголошували на доцільності збільшення тарифів на воду на 82,6% ( до 5,48 гривні за 1 куб) від існуючих на той час.

Нагадаємо, з 1 березня в Києві тарифи для населення на холодну воду і водовідведення зросли на 5-13%, на гарячу воду і її відведення – на 25-32%. Якщо власник квартири сплачує до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим, вартість послуги за холодне водопостачання становитиме 1,80 гривні за 1 кубометр і 1,38 гривні за 1 кубометр водовідведення при наявності квартирного або будинкового лічильника (разом 3,18 гривні); за відсутності засобу обліку тариф на холодну воду і водовідведення затверджений у розмірі 17,49 гривні за одну людину.

При цьому голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов припустив повторне підвищення тарифів на тепло- і гаряче водопостачання в місті до кінця 2011 року.

Читайте також:

З 1 березня у Києві подорожчала гаряча і холодна вода

Вода у столиці може подорожчати майже вдвічі

Кияни отримали платіжки з неіснуючими боргами та неправильними тарифами

В Україні знову підвищено тарифи на електроенергію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: