У Києві лікар вивіз із лікарні 5 пацієнтів та кинув їх на кладовищі

Лікар відвіз серед ночі п'ятьох людей без певного місця проживання на кладовище і пообіцяв, що по них скоро приїдуть та заберуть в інший медичний заклад. До ранку одна хвора померла від переохолодження.

Лікар столичної поліклініки під виглядом переведення до реабілітаційного центру вивіз п'ятьох пацієнтів за межі міста і залишив їх біля кладовища під Вишгородом.

Як повідомило поінформоване джерело в правоохоронних органах, цей інцидент стався вночі на 12 лютого.

На ранок одна жінка померла від переохолодження.

Наразі відомо, що 29-річний лікар однієї з поліклінік, розташованих у Дніпровському районі столиці, пообіцяв п'ятьом особам без певного місця проживання, віком від 43 до 66 років, які перебували на лікуванні, що їм буде надано в подальшому медичну допомогу в іншому медичному закладі.

Він скористався мікроавтобусом і вивіз людей за межі Києва. Там він їх залишив, пообіцявши, що за ними через деякий час приїде інший медичний транспорт.

При цьому лікар не залишив хворим амбулаторних карт з історією їхніх хвороб. Людей, які всю ніч простояли на морозі, виявив патруль міліції.

Наразі вони розміщені в медичних закладах. Що стосується лікаря, його опитують працівники прокуратури.

Як зазначив співрозмовник із правоохоронних органах, найближчий реабілітаційний медичний заклад знаходиться у місті Бородянка Київської області.

Читайте також:

Батько взяв дитину прогулятися на кладовище і забув серед могил

Австралійський нейрохірург продавав квитки на операції з аукціону

Лікарям будуть доплачувати за ефективність

Чоловік розстріляв хірурга за смерть матері під час операції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: