У Києві може зупинитися метро (відео)

У Києві 14 листопада може зупинитися метро.

Про це під час прес-конференції повідомили глави профспілок працівників комунального транспорту Києва.

Голова Об'єднаної профспілкової організації КП "Київський метрополітен" Олександр Мазольович, голова профспілкової організації трудових колективів КП "Киевпастранс" Тетяна Баранова і голова профспілкових організацій депо електротранспорту і служб КП "Київпастранс" Сергій Болдунюк закликали до відповіді політиків і чиновників, які "ставлять галузь на межу катастрофи, а сім'ї транспортників відкидають за межу бідності".

"За останні роки Кабміном не було виділено ані копійки на підвищення заробітної палати працівниками транспортних підприємств Києва. Проблеми нашої галузі в перебігу багатьох років ігнорувалися. Тільки рішення Київради "Про ситуацію в транспортній галузі" від 30.09.2008, підготовлене робочою групою Київради, дало нам надію на зміни на краще", - підкреслили лідери профспілок.

Транспортники попередили Кабмін, що якщо ситуація в галузі не поліпшуватиметься, "то ми обіцяємо, що вийдемо під стіни Кабміну зі своїми сім'ями".

Як повідомили голови профспілок, якщо їх вимоги будуть проігноровані урядом, то столицю чекає "чорна п'ятниця". Буде зупинений весь громадський транспорт Києва, а багатотисячні колективи "Київського метрополітену" і "Київпатрансу" стануть під стіни Кабміну.

"Якщо ми не будемо почуті, столиця зрозуміє, що таке прожити хоча би 1 день без громадського транспорту, і вся відповідальність ляже на Кабмін і персонально на віце-прем'єр-міністра Турчинова", - в своєму зверненні підкреслили представники профспілок.

ВідеоВ метро можуть зупинити рух

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: