У Києві на окремих вулицях дозволили швидкість 80 км/год

Раніше в столиці можна було їздити зі швидкістю не більше 60 км на годину.

По 14 київських вулицях тепер можна їздити зі швидкістю 80 кілометрів на годину. Раніше Рада намагалася збільшити швидкість на вулицях Києва, але безрезультатно.

Нові знаки обмеження швидкості - 80 км на годину повісили на проспекті Бажана, на Московському мосту, і на проспекті Возз'єднання. Однак нові знаки встановили ще не скрізь. Так, нові знаки обмеження швидкості з'явилися тільки в одному напрямку. Установка знаків все ще в процесі.

Раніше в столиці можна було їздити зі швидкістю не більше 60 км на годину.

"Це добре, що по проспекту Перемоги тепер можна їздити з нормальною швидкістю, шкода тільки, що знаки 80 не повторюються по всій довжині проспекту і водії не знають, що тепер у них більше прав. Раніше таке обмеження стосувалося тільки лівого ряду, і знак висів тільки над лівим поруч. Тепер обмеження поширюється на весь проспект ", коментують нововведення київські водії.

"Нові обмеження швидкості з'явилися згідно з рішенням Кабміну про доцільність підвищення максимальної швидкості руху. Власникам доріг, покриття яких дозволяє підвищити максимальну швидкість, дали можливість повісити нові знаки на 14 київських вулицях. Природно, це відбувалося за згодою ДАІ", заявив глава прес-служби головного управління ДАІ МВС України в Києві Євген Кравець.

Як повідомлялося раніше, 5 червня, вперше в Україні на автомобільних дорогах Києва проводиться установка електронних табло і керованих дорожніх знаків.

Нагадаємо, 5 березня уряд прийняв постанову ”Про внесення змін до Правил дорожнього руху”, яким передбачається підвищення максимально допустимої швидкості в середньому на 20 км/год.

Змінами, внесеними до Правил дорожнього руху, передбачено, що в населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю 70 км/год., у населених пунктах на дорогах, що мають шість і більш смуг в обох напрямах, - 80 км/год., у населених пунктах на дорогах, що мають шість і більш смуг в обох напрямах руху і встановлений бетонний або інший відбійник, - 90 км/год.

Але намір Кабміну дозволити автомобілям їздити населеними пунктами на швидкості до 90 км/год залишився нездійсненим.

Читайте також:

Уряд скасував підвищення швидкості руху у містах

У Києві змінено правила паркування

Рада скасує техогляд автомобілів

З українських доріг приберуть знак "40"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: