У Києві на Троєщині горять торфовища

Торф горить неподалік від теплоелектроцентралі №6, через яку проходить газопровід підвищеного тиску. Керівництво ТЕЦ-6 залучило пожежників.

У Києві на Троєщині неподалік від об’єкту підвищеної небезпеки – теплоелектроцентралі №6 – горять торфовища. Про це повідомила прес-служба АК "Київенерго".

У "Київенерго" наголошують, що горіння торф’яників не несе загрози для роботи ТЕЦ-6. Пожежа відбувається на відстані близько 1 км від крайньої точки території теплоелектроцентралі.

"Вчора ввечері ми побачили пожежу на кілометровій відстані від станції та оперативно повідомили про це МНС. Наразі там працюють пожежники. Теплоелектроцентралі  нічого не загрожує", – повідомив директор ТЕЦ-6 Микола Даниленко.

ТЕЦ-6 є стратегічним об'єктом  підвищеної небезпеки, на території якої діє особливий режим. Загальновідомим є той факт, що ТЕЦ-6 використовує для виробництва теплової та електричної енергії газ або мазут. По території станції прокладено газопровід підвищеного тиску. Теплостанція є закритою зоною і цілодобово охороняється, допуск сторонніх осіб заборонено.

Раніше "Київенерго" спростувала інформацію, що з’явилася в мережі Інтернет про нібито спалювання сміття на території ТЕЦ-6. Компанія повідомила, що ці чутки є домислом деяких мешканців столиці, які в паніці шукають причини появи запаху гару у нічний час в районі Троєщини. Одночасно МНС заявила про наявність палаючих смітників у передмісті Києва, зокрема поблизу Троєщини.

Читайте також:

Військово-транспортна авіація стежитиме за лісовими пожежами

У Чернігівській області горять торфовища

В повітря над Києвом потрапив діоксин

Держлісгосп: у Києві горять торфовища і смітник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: