У Києві націоналісти відбили ніс пам’ятнику Крупській

Націоналісти, що пошкодили пам’ятник, розповсюдили звернення до "клятих окупантів": "сьогодні ми розбиваємо ваші символи, а завтра прийдемо по вас".

У ніч проти 17 червня у Києві невідомі націоналісти пошкодили пам’ятник Надії Крупській, який знаходиться біля Дарницького вокзалу. Про це повідомила блогер Олена Білозерська.Як повідомляє блогер, націоналісти розповсюдили звернення, в якому повідомили, що акцію присвячено "новітньому українському Герою Олександру Смирнову, який навесні цього року в місті Каланчак Херсонської області на виконання указу президента зруйнував пам’ятник Леніну"."Але в Україні діє режим внутрішньої окупації на чолі з бандитом Януковичем. 12 червня ввечері Сашка по-звірячому побили троє міліціянтів", - наголосили автори звернення."Також сьогодні несправедливий суд над групою Миколи Коханівського. Не журіться, хлопці! Час відплати ворогам близько! А ви, кляті окупанти, знайте: сьогодні ми розбиваємо ваші символи, а завтра прийдемо по вас!" – заявили націоналісти.

Нагадаємо, 30 червня 2009 року активісти незареєстрованих націоналістичних організацій розбили пам'ятник Леніну в центрі Києва, пошкодивши ніс і ліву руку монумента.

Вони присвятили свої дії дню народження головнокомандуючого УПА Романа Шухевича і мотивували свій вчинок невиконанням указу президента Віктора Ющенка про ліквідацію пам’ятників тоталітаризму.

У листопаді 2009 року за ініціативи Компартії України пам'ятник вождю світового пролетаріату було відреставровано і відкрито.

Читайте також:

Ректор КПІ відмовився відраховувати студента, який відбив Леніну ніс

Леніна поставили навколішки перед пам'ятником жертвам Голодомору

У Севастополі до пам'ятника Леніну поклали перегній

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: