У Києві націоналісти "викинули на смітник" Гітлера, Сталіна і червоний прапор

Бiля Михайлiвського золотоверхого монастиря вiдбулася панахида за загиблими пiд час вiйни. Там і пройшла акція "Смітник історії".

Київські націоналісти "викинули на смітник" Гітлера, Сталіна й червоний прапор_8
bilozerska.livejournal.com
Українськi нацiонал-патрiотичнi сили в недiлю 8 травня в Києвi вшанували пам'ять загиблих у Другiй свiтовiй вiйнi. Бiля Михайлiвського золотоверхого монастиря вiдбулася панахида за загиблими.

Потiм учасники акцiї провели флеш-моб, пiд час якого "викинули на смiтник iсторiї" портрети Йосипа Сталiна та Адольфа Гiтлера, а також червоний прапор, на якому мiж зображеннями серпа i молота i нацистської свастики стоїть знак "дорiвнює".

В акцiї взяли участь близько 50 осiб, якi тримали прапори Української народної партiї, Конгресу українських нацiоналiстiв, плакати з написами "Червоний - прапор окупанта!", "Нацизм перемогли народи свiту", а також плакати з зображеннями прапорiв держав, якi входили до "антигiтлерiвської коалiцiї".

На завершення заходу учасники акцiї розгорнули нацiональний прапор України розмiрами 10х5 метрiв, а також виконали гiмн України.

У своїй заявi вони закликали українцiв "гiдно вiдзначити рiчницю перемоги над нацистським тоталiтаризмом i вшанувати пам'ять усiх полеглих у найстрашнiшiй вiйнi в iсторiї людства".

"Ми закликаємо не забувати, що цю вiйна розв'язали два тоталiтарних режими: гiтлерiвський та сталiнський", - йдеться в заявi.

Нагадаємо, 8 і 9 травня у світі і в Україні відзначаються дні перемоги над гітлерівською Німеччиною у Другій світовій війні.

Детальніше про 66-ту річницю Перемоги читайте тут.

Читайте також:

Патріарх Кирило закликав не "зазіхати на пам’ять шкідливими вигадками"

Янукович привітав співвітчизників з Днем перемоги

Київ готується до Дня Перемоги: план заходів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: