У Києві напали на суддю, який веде справу про вбивства майданівців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дячук пов'язує напад зі своєю професійною діяльністю.

Увечері 14 вересня у Києві побили суддю Святошинського районного суду Сергія Дячука, під головуванням якого слухається справа про вбивства майданівців 18-20 лютого 2014 року.

Про це повідомляє Рада суддів України (РСУ).

Зазначається, що напад стався біля помешкання судді. Нападника затримати не вдалося, Дячук був госпіталізований до однієї із столичних лікарень.

"Попередньо, напад зловмисника на нього, Сергій Дячук пов'язує з професійною діяльністю, про що свідчать погрози розправитися з суддею і вислови, що повторюють риторику людей, які невдоволені тими рішеннями, які судді ухвалюють, та закликають до розправи над суддями", - йдеться у повідомленні РСУ.

Рада суддів закликала правоохоронців ретельно розслідувати напад на суддю, знайти зловмисника та притягти його до відповідальності.

"Рада суддів України стурбована тим, що ті, хто закликає до розправи над суддями, дедалі частіше переходять до дій. Потрібно невідкладно вживати заходи, які покладуть цьому край!" - заявив голова РСУ Олег Ткачук.

Нагадаємо, під головуванням судді Сергія Дячука відбуваються слухання справи вбивства людей на Майдані 18-20 лютого 2014 року. На лаві підсудних — п'ятеро екс-службовців київського полку "Беркут". Їх звинувачують у масовому вбивстві протестувальників, а також у вчиненні терористичного акту. У справі фігурують 157 потерпілих та більше 500 свідків.

ВідеоП'ятьох колишніх "беркутівців" залишили під вартою ще на два місяці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції