У Києві народила п'ятдесятирічна жінка

Подружжя 30 років мріяло про дитину. Дівчинка народилася, коли мамі виповнилося 50 років, а батькові - 62.

У Києві народила п'ятдесятирічна жінка. Щасливому татові – 62 роки.

Подружжя роками мріяло про дитину, так і не знайшовши медичної причини безпліддя, урешті звернулося до сучасних репродуктивних технологій.

Лікарі, які приймали пологи, були трохи збентежені. Пологи в такому віці - рідкість, а перші пологи і поготів. А тут довгоочікуване дитя попросилося на світ на півтора тижня раніше, ніж планувалося.

Але все закінчилося добре, і вже за 6 годин Світлані – молодій мамі - дозволили самій доглядати за донькою. Дівчинка тендітна - на зріст 45 сантиметрів, важить 2 кілограми 500 грамів.

Про дитину Світлана з чоловіком мріяли ледь не 30 років. Лікарі роками шукали причину бездітності. Коли подружжя зрозуміло, що відповіді немає, а час спливає, зважилися на штучне запліднення. Вагітність тримали в секреті навіть від родичів.

Як відомо, у світі кількість жінок, що народжують після сорока й п'ятдесяти за останні 5 років зросла удвічі. Відважилися народити уже не юні голлівудські зірки Кім Бессінджер, Шарон Стоун і Джоді Фостер, і українська телезірка Алла Мазур уперше стала мамою. Найстарша ж породілля на планеті румунка Адріана Ілієску народила у 67.

Світлана ж уже задумалася про те, коли вийде на роботу. Каже, сидіти вдома – не для неї. У понеділок активну матусю виписали з пологового будинку. Завдання на найближчі дні - налагодити грудне годування і вибрати доньці ім'я.

Читайте також:

У Києві народила п'ятдесятирічна жінка

Моніка Беллуччі народила доньку

29-річна італійка стала наймолодшою бабусею Європи

ВідеоУ Києві народила п'ятдесятирічна жінка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: