У столиці для боротьби з грипом не вистачає педіатрів

Викликати лікаря до хворої дитини додому у столиці стало майже неможливо, попри те, що на виклики зобов'язали ходити лікарів, які до цього приймали винятково в кабінетах.

Київ відчуває брак терапевтів та дитячих лікарів в час епідемії грипу. Батьки не можуть викликати лікаря для огляду дитини вдома.

Ліки прописують по телефону, виклики без розпачу в голосі - ігнорують.

Перевантажена мережа терапевтів та педіатрів виявилась не готовою до панічної навали застуджених на дому.

Вони самі закликали до них звертатись, проте нині медики скаржаться - третина їхніх домашніх пацієнтів може до поліклініки прийти сама.

У другій годині дня викликати педіатра до хворої дитини – неможливо. Кажуть, щоб лікувалися самостійно, а якщо справа критична, викликали швидку.

У дитячих поліклініках запевняють - без огляду лікаря не залишиться жоден хворий. Водночас визнають - у ці дні із дільничними кадрами у них сутужно. Кількість викликів додому зашкалює. І це тоді, коли і до епідеміологічного ажіотажу дитячих педіатрів у столиці катастрофічно бракувало.

Ходити на домашні виклики у Києві нині зобов'язали дитячих лорів, алергологів, гастроентерологів, фахівців, які раніше приймали лише у кабінеті. Лише найвідважніші з киян ідуть до медичної установи самі.

Схожа ситуація не лише у столиці. Не дають ради з викликами до хворих дільничні терапевти і педіатри по всій Україні, а надто в карантинних регіонах. Медична галузь виявилась неготовою прийняти таку навалу викликів. А зарплатня, приміром, дитячого педіатра - максимум 800 гривень.

Заохотити до понаднормової праці у пік епідемії мають обіцяні урядом доплати медикам, які нині на антивірусній передовій.

Обіцяють гроші за кожну годину перепрацювання.

Про яку суму йдеться, поки що невідомо.

А про спробу викликати педіатра до хворої дитини дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

Кількість жертв епідемії грипу в Україні наблизилася до 100

МОЗ: кожен четвертий українець захворіє на грип

У Києві зафіксовано перший випадок смерті від свинячого грипу

В українській армії зафіксовано спалах свинячого грипу

ВідеоУ Києві немає кому лікувати дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: